.

.

Едноставноста на обврзниците за плочки бело внатре.

Едноставноста на обврзниците за плочки бело внатре.

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставноста на обврзниците за плочки бело 24 ин. X 24 in. Полирана наноглана порцеланска под и wallидна плочка (4 парчиња 15,48 квадратни метри. тешко како гранит. Достапно во мноштво големини и стилови, оваа колекција не е вашиот просечен сет на порцелански плочки! Оваа плочка содржи 4 парчиња по случај, секој случај опфаќа 15,48 квадратни метри. Оваа плочка е одобрена за задниот дел, подната плочка, wallидната плочка, подот за бања, wallидот за бања, wallидот за туширање, wallидот на отворено, употребата на комерцијални подни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата