.

.

Чикаго Вајт Значи-Јоан Монкада Ѕид Постер, 22.375 34

Чикаго Вајт Значи-Јоан Монкада Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународниот Млб Чикаго Вајт Сокс-Јоан Монкада 18 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен МЛБ Чикаго Вајт Сокс-Јоан Монкада 18 Трендови На Ѕидни Постери Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата