.

.

Сребрен кошмар на Бафало пред Божиќното семејство Керамички кампер Криг, Оз

Сребрен кошмар на Бафало пред Божиќното семејство Керамички кампер Криг, Оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. Официјално лиценцираната кригла со керамички кампер 20oz ви овозможува да уживате до 20 унци од омилениот пијалок во стил! Направено од трајна керамика која добро ја држи топлината и лесна рачка за зафаќање, Camper Chign на Silver Buffalo е сигурно да го олесни вашето искуство за пиење лесно и пријатно. Оваа ставка прави одличен подарок за фановите кои ќе го сакаат прекрасниот дизајн, како и врвниот квалитет. Оваа кригла го прави и совршен подарок за фановите на Божиќ, за бел слон, и како таен подарок за Дедо Мраз. Керамичката камперска кригла е безбедна и микробранова машина за миење садови. Сребрена Бафало е трендсетиран производител и дистрибутер на лиценциран декор на домови и домаќинства. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпознатите брендови на потрошувачи за да развиеме уникатни, креативни и производи што се одвиваат. Официјално лиценцирана керамичка камперска кригла со трендовски дизајн. 20oz кригла се одликува со удобна рачка со лесен зафат. Совршено за топли или ладни пијалоци. Прави одличен подарок. Безбедна машина за машина за миење садови. Микробранова безбедна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата