.

.

Менс Градинарство Сабо Дише Градина Чевли Со Лак Поддршка Лето Нелизгачки Слајдови Плажа Влечки

Менс Градинарство Сабо Дише Градина Чевли Со Лак Поддршка Лето Нелизгачки Слајдови Плажа Влечки

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Увезени. Гумен ѓон. Лесен материјал за СТП и дизајн на лак за поддршка, го намалуваат притисокот врз стапалата, зглобовите и грбот. Повеќе отвори за дишење за да се зголеми дишењето и да се исцеди водата и остатоците брзо. Класичниот дизајн со лизгање се одликува со ремен за вртлива пета за лесно вклучување и исклучување и промена на стилот. Нелизгачкиот ѓон отпорен на триење обезбедува доволно зафат без разлика дали е во бањата, базенот или лизгавата трева. Овие машки градинарски сабо се одлични домашни чевли и се совршени за плажа, базен, туш, пешачење, шопинг, возење, нега, јога пилатес или градинарство и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата