.

.

Топчиња За Голф Шриксон, Избрани Бои, Користени, Добар Квалитет, Пакување

Топчиња За Голф Шриксон, Избрани Бои, Користени, Добар Квалитет, Пакување

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вредност Одделение( ААА) : Одлично За почетници, Или како топки за вежбање за страствени голфери. Забележливо абење, промена на бојата, губење на сјај, флеки и гребнатини. Може да бидат присутни топки означени со вежбање, х-испис, ознаки на пенкало за играчи и логоа.Мешавина од разновидни модели На Шриксон како ШТО се : ЗДРАВО-Невеста, Турнеја СО Висока Невеста, ЗДРАВО-Спин, Далечина и Про УР. Ефективни : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф од водечката светска компанија за користени топчиња за голф, Пг Голф, се подостапни во споредба со новите топчиња за голф. Со избирање на рециклирани опции, можете да заштедите пари без да ги загрозите перформансите. Обезбедување квалитет : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф од Пг Голф се подложени на ригорозни процеси на инспекција и реновирање за да се обезбеди нивниот квалитет. Користејќи ја најновата технологија за машинско учење и вештачка интелигенција, Пг Голф внимателно избира, оценува и ги обновува топчињата за голф според највисоките стандарди, осигурувајќи дека ги исполнуваат специфичните стандарди за изведба и квалитет. . Сличност на перформансите : Користените И Рециклирани топчиња за голф се дизајнирани да настапуваат слично како и новите топчиња. Тие нудат споредливо растојание, контрола на центрифугирање и целокупна игра, што ви овозможува да уживате во квалитетна игра со мал дел од трошоците. Одржливост На животната Средина : Изборот за рециклирани топчиња за голф од Пг Голф ја промовира одржливоста на животната средина со намалување на побарувачката за нови ресурси и минимизирање на отпадот. Тоа помага да се зачува енергијата и да се намали јаглеродниот отпечаток поврзан со производство на нови топчиња. . Намален Страв Од Загуба : Голферите често се грижат за губење скапи топки на теренот. Користејќи рециклирани топчиња за голф, можете да играте со помала вознемиреност, знаејќи дека дури и ако удрите во вода или изгубите топка во грмушка, тоа нема да биде толку финансиски оптоварувачко за replace.So одете напред и купете ги овие топчиња за голф, земете длабок здив и замавнете се! . Опции за тестирање : рециклираните И Реновираните топчиња за голф даваат можност да тестираат различни брендови и модели без да се обврзат на нов комплет со целосна цена. Ова ви овозможува да експериментирате со различни топки за да ја пронајдете онаа што најмногу одговара на вашата игра без значителни однапред трошоци. . Еколошки Подарок : Премиум рециклирани и реновирани топчиња за голф можат да направат внимателен и еколошки подарок за еколошки свесни голфери. Тие не само што обезбедуваат пријатно искуство со голф, туку и демонстрираат посветеност на одржливоста. Доверлив : Пг Голф е водечки светски производител на рециклирани и реновирани топчиња за голф.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата