.

.

Владетели Кратки Владетели Мерни Владетели Челични Владетели Канцеларија Студентски Канцелариски Материјал

Владетели Кратки Владетели Мерни Владетели Челични Владетели Канцеларија Студентски Канцелариски Материјал

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Дали барате професионален, но достапен владетел? Ти си . во потрага по здрав, сигурен алатка која може да се направи повеќе работни места на . во исто време? Ако е така, не гледајте понатаму! Нашиот професионален мерен владетел ќе. сигурно ги задоволуваат вашите потреби. Ова е еден од вашите најдобри избори. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Челик. - Големина : Околу 30,00Х3, 00Х0, 20см/11, 79Х1, 18Х0, 08 инчи. - Овој владетел е совршен канцелариски и училишен прибор за деца и возрасни. Тоа е многу корисно. - Убава по изглед и издржлива, овој владетел е одличен подарок за вашето семејство и пријатели. - Со овој извонреден владетел, можете лесно да ги измерите предметите и да внесете погодност во вашиот живот. - Корисна алатка за мерење на часови по математика, училишта, училници, канцеларии и работни простори. - Иако овој владетел е едноставен во дизајнот, тој е многу практичен за употреба. Тоа ќе ви даде добро искуство. Овој владетел е совршен канцелариски и училишен прибор за деца и возрасни. Тоа е многу корисно. Прекрасен по изглед и издржлив, овој владетел е одличен подарок за вашето семејство и пријатели. Со овој извонреден владетел, можете лесно да ги измерите предметите и да внесете погодност во вашиот живот. Корисна алатка за мерење за часови по математика, училишта, училници, канцеларии и работни простори. Иако овој владетел е едноставен во дизајнот, тој е многу практичен за употреба. Тоа ќе ви даде добро искуство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата