.

.

Бинпур Божиќ Кадифен Кукли Играчки Полнети Симпатична Цртан Филм Мечка Елен Фрли Перници Орнаменти

Бинпур Божиќ Кадифен Кукли Играчки Полнети Симпатична Цртан Филм Мечка Елен Фрли Перници Орнаменти

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Божиќ Кадифен Кукли Играчки Полнети Симпатична Цртан Филм Мечка/ Елен Фрли Перници Орнаменти За Домашни Деца Подарок. Карактеристики. Божиќниот цртан филм кадифен перница е дизајниран во симпатична форма на мечка/елен, многу симпатична, создавајќи празнична атмосфера и додавајќи забава во секојдневниот живот. Не само играчка, може да се користи и како украс во спалната соба, дневната соба, трпезариската маса, велигденската корпа, полицата за книги, излогот, канцеларијата, автомобилот итн. Спецификација. Материјал : Кадифен. Стил : Секојдневен. Пол : Унисекс. Сезона : Цела Сезона. Количина : 1 парчиња. Шема : Цртани Животни. Големина : . Мечка : 23см/9.06 инчи, 28см/11.02 инчи. Елен : 32см/12,6 инчи. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Кадифен Играчка. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : симпатичната Играчка За Божиќна Кукла Од Цртан Филм Е изработена од кадифен, исполнет со ПП памук, безбеден и сигурен, мек и не ја повредува кожата и издржлив. СОВРШЕН ПОДАРОК : плишаната играчка е совршен подарок за пријателите, семејството, децата на Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден или Годишнина. МНОГУ ПРИЛИКИ : симпатичната перница за фрлање кадифен кукла не е само играчка, туку може да се користи и како украс во спалната соба, дневната соба, трпезариската маса, велигденската корпа, полицата за книги, излогот, канцеларијата, автомобилот итн. ДЕКОРАЦИЈА НА ДОМОТ : кадифените украси за кукли од животни се шарени и живописни по изглед, ќе го надополнат вашиот домашен декор и се погодни за секого. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : Кадифената перница За Божиќни Цртани филмови е дизајнирана во симпатична форма на мечка/елен, многу симпатична, создавајќи празнична атмосфера и додавајќи забава во секојдневниот живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата