.

.

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

Richfield Studios 2.5 Fau Wood Blinds, Maple

DEN 847.84

Количината на стоката
Това е достапна

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија. Идеално за домот, работното место и другите околини, тие обезбедуваат целосна приватност кога се затворени. Тие се подигнати и спуштани со механизам за навалување на кабелот додека трапезоидното дно Railелезницата создава поцелосно затворање. Овие ролетни од дрво од дрво се лесни за чистење и вклучуваат декоративна валенција на круната. Консолидаторот на отцепениот кабел обезбедува безбедност на децата. Монтирање на хардвер и упатства се вклучени за полесна инсталација. Одземањето на инчи ќе биде земено од ширина за да се овозможи соодветно вклопување во прозорецот. Студио Ричфилд 2,5 "ролетни од дрво, ширина : 10" -40,5 ", должина : 48" : ПВЦ материјал. 3 "Декоративна валенка на круната. 2,5 "Слаки од дрво од дрво. Нуди целосна приватност кога е затворена. Навалување на кабелот. Влажност и отпорна на топлина. Консолидатор за отпадоци од кабел за деца. Избришете го со мека крпа и благ детергент. Вклучува сите хардвер за монтирање и упатства. Ограничена гаранција за живот. Достапна достапна гаранција за живот. Достапна. во повеќе големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата