.

.

Женски Летни Фустани Пругасти Ками Џебови Врвка Прашка Сарафан Без Ракави В - Врат Обични Кратки Мини Фустани

Женски Летни Фустани Пругасти Ками Џебови Врвка Прашка Сарафан Без Ракави В - Врат Обични Кратки Мини Фустани

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

За фустани за тинејџери : Карактеристики : Мијан Женски Летни Фустани Пругасти Џебови Со Врвки Прашка Сарафан Без Ракави Лежерни Кратки Мини Фустани Ако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој џемпер фустан за жени плус големина е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мама, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : овој макси фустан за жени плус големина е прилично одличен за летна spring пролетна есенска забава на плажа,домашна облека,канцеларија или присуство на свадба,меден месец, состанок со момче.Препорака за колокација : овој фустан со обвивка со долги ракави може да се комбинира со чизми, сандали или високи потпетици, да додаде накит и да имате дневен изглед без напор. Совршено е за сите сезони. Можете дури и да се носат во текот како алтернатива на палто, јакна или кошули во пролет, season сезона или дури и се носат сами во текот на летото!Овие фустани за жени 2023 одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден изглед.Гаранција по продажбата За Овие фустани за тинејџери : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Летни Фустани На Мијан Женски Летни Фустани Џебови Со Ками Со Пруги Сарафан Со Врвки Без Ракави Обични Кратки Мини Фустани Без Врат се изработени од памук и полиестер, мека на допир, Удобна И Дише за носење, Лесна и издржлива, лесна за чистење и сушење, не е лесна за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство при носење. Карактеристики V-Вратот, Пругасти Ками Џебови, слатки фустани Без Ракави за жени. Дизајн : овој џемпер фустан Со Џемпери Со Пруги Ками за жени плус големина има основни и класични, со умерена дебелина и дизајн што го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот што се вклопува во близина му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : овие Фустани За Жени Со Врат имаат различни класични бои, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул привлечно око во лето. пар елегантни пумпи или рамни чизми се доволни за да му дадат на фустанот стил на слободно време; со чанта, потпетици и женски фустан вие сте ѕвезда на секој настан. Прилики : Овие шик И стилски Краток мини сатенски мини фустан без Ракави се основна облека за повеќето жени и девојки, совршени за секојдневен, шопинг, работа, тренинг, датум, улична облека, канцеларија, деловен секојдневен, основен, забава, на отворено, дневна облека, специјална пригода, атлетска, тематска, детска игротека, матура, матурска, бебешки туш, коктел забава, роденден, ноќта на вештерките, свадба, годишнина,4 јули, велигден, крштевањето, денот на благодарноста, Денот на Вљубените, свршувачката, божиќ, ве прават шармантни и кул. Политика за гаранција по продажбата : Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата