.

.

Ли® Женски Легендарниот Подигање Жан

Ли® Женски Легендарниот Подигање Жан

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете ги вашите планови за викенд. Овие Легендарни Фармерки За Подигање од ли® се направени со доволно истегнување за да ја прегрнат секоја ваша крива и да ги прикажат легендарните карактеристики На Ли што сте ги очекувале, вклучувајќи џебови со лопати со шевови Со Крива И лепенка за лого На Ли. Спарете се со вашите омилени чизми и нацртајте ги вашите работи! Среден пораст. Редовно вклопување. Отворање на ногата за подигање. 5 џебови. Легендарниот ли детали : ли логото појас копче, задниот лопата џебови, Крива шевове на задниот џеб, Х закачување на задниот џеб, колкот џеб ткаени ли етикета, ли логото занитвам, кожа лепенка со "грч" ли логото. 32 " база инсем. 57% Памук, 41% Полиестер, 2% Спандекс. Стил #103522501.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата