.

.

Боја на усните мат 0.1 мл 3г Ново Во Бо

Боја на усните мат 0.1 мл 3г Ново Во Бо

DEN 362.08

Количината на стоката
Това е достапна

Лансиран од дизајнерската куќа На Акваге, работи спрејот е цврст спреј за држење, не аеросолен спреј кој има работен период на сушење за да овозможи обликување, стилизирање и текстурирање со прсти или четка. Боја на усните Мат - # 07 Руби Раш Од Том Форд За Жени - 1 мл Кармин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата