.

.

Киаокати Женски Градници Долна Облека Со Висока Поддршка Женски Спортски Градници Обложени Врвови За Вежбање Средна Поддршка Врвови На Култури Кафе Една Големина

Киаокати Женски Градници Долна Облека Со Висока Поддршка Женски Спортски Градници Обложени Врвови За Вежбање Средна Поддршка

DEN 348.64

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Рушени Спортски Градници Обложени Врвови За Вежбање Средна Поддршка Врвови На Културикарактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките.Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Материјал : Plyester Style : Секси Како да се мие : Рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина : Големина На Слободна Големина. : Биста со слободна Големина : 58-62см/22,83-24,41" Препорачана тежина : 45-65кг Лесен и удобен, Женски Памук Во Стилот На Резервоарот, мек и еластичен, овие памучни спортски градници имаат конструкција од 2 слоја што удобно и ве поддржуваат додека нудите без облога. Овие градници без жица обезбедуваат природно обликување и поддршка без непријатност од долната жица. Дизајнот на градник со широк ремен ве поддржува во текот на денот или за време на вежбање без копање или стискање. Крајната удобност градници, ние сме размислувале за се, вклучувајќи ознака слободен и хардвер-бесплатен дизајн. Без чешање ознаки или метални слајдови на овие градници. Нашата Безусловна Гаранција гарантира дека ќе го добиете најдобриот производ секој пат или вашите пари назад. Затоа трчајте, скокајте, возете велосипед или спринт среќни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата