.

.

Nokian WRG 195 55R H Tire Fits: 2003- Nissan Sentra SE-R, Nissan Versa 1. SL

Nokian WRG 195 55R H Tire Fits: 2003- Nissan Sentra SE-R, Nissan Versa 1. SL

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Premium Tire Line Nokian WRG2 195/55 R16 91 H Fits : 2010-11 Nissan Versa SL 2014-17 Nissan Versa 1,6 SL 2002-07 Mini Cooper Base 2008 Mini Cooper S Clubman 2002 Nissan Sentra SE-R Spec V 2016-19 Mini Cooper Base Base 2000-01 Nissan Sentra SE 2017 Nissan Versa Note SR 2020-23 Mini Cooper SE и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата