.

.

КАРДИГАН ЗА Женски Женски Кардиган Копче - Долг Ракав Преголем Џемпер Плетен Кожурец Кардигани Кафе,М

КАРДИГАН ЗА Женски Женски Кардиган Копче - Долг Ракав Преголем Џемпер Плетен Кожурец Кардигани Кафе,М

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Нејасни Пуканки Ракав За Капење Кардиган Плетени Преголеми Џемпери Џемпери За Женски Вратоврски Фронтсезона : Aut, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сува УДОБНА ТКАЕНИНА : 48% АКРИЛИК 32% НАЈЛОН 20% ПБТ, Лесен,супер-мек плетен,копчиња Со вештачки рог, Малку преголемо вклопување. Карактеристики : Цврста Боја, кардиган од лента, Лабаво фитинг, Долг Ракав,кожурец кардиган,едноставен, преголем копче надолу кардиган, лабава И секојдневна Надворешна Облека. Овој елегантен плетен џемпер кардиган лесно се комбинира Со Маици, блузи, блузи, Фармерки, хеланки, фустан, здолништа, чизми итн Во Пролет,Лето ,umn и студена Зима. Прилика : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, училиште, канцеларија итн. СОВРШЕН џемпер кардиган за секојдневно носење. Рачно перење или машинско перење, не избелувајте,закачувајте или исушете ја линијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата