.

.

Подплуг Жени Гроздобер Долг Ракав Денот На Вљубените Печатени Домаќинка Вечер Партија Матурска Облека Денот На Вљубените Подарок

Подплуг Жени Гроздобер Долг Ракав Денот На Вљубените Печатени Домаќинка Вечер Партија Матурска Облека Денот На Вљубените Подарок

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична ЉУБОВНА Облека.Одличен Подарок за Денот на Вљубените.Облека со врвен квалитет,машина за перење.Прекрасен подарок за денот на вљубените за вашата убов once.It сигурно ќе биде хит, без разлика дали го купувате како подарок за некој посебен или го носите сами.Достапно во широк спектар на големини и бои - изберете ја големината и опциите за боја погоре.Сезона : All Gender : Womenpattern Тип : Печатење Стил : Мода, Cousalmachine перат.Достапно во широк спектар на бои. Изработени од мешавина од памук, прават да се чувствувате удобно и меко за носење. Одличен дизајн. НАТПРЕВАР И ПОДАРОК : Денот На Вљубените Љубов Срце Графички Дуксер За Жени е костум за пролет, fall, зима. Смешен графички дуксер за секоја жена, лесно можете да добиете убав изглед со тоа што ќе го спарите со здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви итн. Убави кошули може да се подарат и на вашата љубовница, мајка, баба, тетка итн. Ова ќе ги направи многу среќни како подарок. ПРИЛИКА : овој џемпер е многу погоден за носење во текот на секој ден, што прави да изгледате особено модерно и тренди. Стилски изглед за денот На Вљубените, Божиќ, семејство, канцеларија, секојдневно носење, на отворено, забава, клуб, ноќно излегување, вежбање, патување ,шопинг, роденден, годишнина, меден месец, ден на мајките итн., ќе ви одговара во повеќето прилики. ЗАБЕЛЕШКИ и УСЛУГИ : Предложете рачно / машинско перење ладна вода, не исушете ја, не сушете, не избелувајте. Се трудиме најдобро да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја мала разлика во бојата предизвикана од различни монитори и светла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата