.

.

Ахим Безжична Јута За Филтрирање На Светлина, Нијанси На Ролери Од Полиестер, 72 71

Ахим Безжична Јута За Филтрирање На Светлина, Нијанси На Ролери Од Полиестер, 72 71

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Безжичната Сенка На Јута За Приватност е едноставно решение за секој прозорец на кој му е потребна дополнителна приватност. Природните влакна од јута се ткаени како ткаенина, ја спојуваат текстурата и некомплицираниот стил на материјал од јута што филтрира светлина. Неговата ткаенина е толку убава што може да се користи самостојно или како основен слој со вашиот омилен панел за завеси или валанс. Одлично за секој прозорец со големина и секој декор. Ткаените хартиени влакна слични на јута се разновидни и вклучуваат низа светли и темни нијанси. Вклучени загради се приспособат внатре или надвор монтажа. Известување до жителите На Калифорнија како што бара Предлогот 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи и може да изложи еден на ДИН хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Филтрирање На Светлината. 100% Безжичен. Ткаени Природни. Достапно во ширина од 20 инчи до 73 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата