.

.

Конаир Професионална Четка За Коса, Тркалезна

Конаир Професионална Четка За Коса, Тркалезна

DEN 78.08

Количината на стоката
Това е достапна

Голема Тркалезна Четка За Свињи за перформанси во стилот на салонот дома, пробајте ја линијата на четки Конаир про. Секоја четка е дизајнирана за одредена задача имајќи ги предвид резултатите од професионалниот салон. Оваа голема тркалезна четка е дизајнирана за обликување на фен со метално буре кое ја задржува топлината подолго, така што косата се суши побрзо. Користете го за создавање меки бранови или додавање тело и полнота преку волумен. И големата големина на барел е одлична за исправување на груба, кадрава или брановидна коса. Комбинацијата од свињи и најлонски влакна ги дистрибуира сопствените масла на вашиот скалп за да ја остави косата свиленкаста и сјајна. Мекиот зафат со гребени ви дава удобно држење со сета контрола што ви треба. Тоа е едноставна и лесна технологија за убавина за резултатите од стилот на салонот. Бојата на четката може да варира. Дизајниран за фен сув стил со резултати во стилот на салонот. Металното буре ја задржува топлината за побрза завршница. Влакната со врвови на топката нема да се заглават или повлечат. Мешани свињи и најлонски влакна дистрибуираат природни масла за сјај. Мек зафат за удобно држење со контрола.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата