.

.

Меѓународно Задоволство Француски Ванила Кафе Крем Синглови, Грофот

Меѓународно Задоволство Француски Ванила Кафе Крем Синглови, Грофот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете го утрото веднаш со сладок прскање на француски вкус на ванила. Меѓународно Задоволство францускиот Крем За Кафе Од Ванила ја трансформира вашата шолја кафе во свет со фантастичен вкус. Овој комплет е сон на љубител на кафе, со 24 Кремасти, Мешунки Со Големина на Сервирање, совршени за чанта, оставата, чајната кујна или вкус итни случаи-и не е потребно ладење! Овие креми за една порција се без глутен и лактоза.Повеќе од триесет години, Меѓународното Задоволство го прави светот повкусно место, по една шолја кафе. Нашите креми за кафе доаѓаат во над дваесет различни вкусни вкусови, вклучувајќи сорти без маснотии и шеќер, а сега нудиме и широк избор на ледени кафиња. Ние веруваме дека постои уметност за да се смисли совршена шолја кафе и сакаме секоја голтка што ќе ја испиете да биде ремек-дело на вкусот. Добредојдовте Во Кремер Нација.Меѓународно Задоволство француски Ванила Кафе Крем Синглови, 24 Брои : кафе крем синглови. Француски вкус на ванила. 24 крема синглови вклучени. Одлично за канцеларии, ресторани и домови. Кошер. Глутен-и без лактоза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата