.

.

Разбаби Џолипоп Цуцла ПЛУС 2пк

Разбаби Џолипоп Цуцла ПЛУС 2пк

DEN 558.08

Количината на стоката
Това е достапна

Дистрибуиран Во Болници, ницу и единици за добро бебе на национално ниво 100% БПА БЕСПЛАТЕН Силикон ЗА МЕДИЦИНСКО Одделение Специјално дизајниран за бебиња 3+ месеци ортодонтски; го почитува природниот развој на бебешките заби и безбедна машина за миење садови и може да биде стерилизирана издржлива, едноделна конструкција Раз-Бебето Џолипоп цуцлата помага да се смири и смири вашето малечко. Неговиот дизајн од 1 парче се придржува до строгите Упатства На Академијата за Педијатрија. Силиконската конструкција без БПА овозможува употреба без хемикалии. ! Од пронаоѓачот На Soothie и Gumdrop.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата