.

.

Вентилатор За Ладење На Моторот Држач За Лежиште На Спојката

Вентилатор За Ладење На Моторот Држач За Лежиште На Спојката

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Гарантирано Поставување24 Месец Неограничена Гаранција За Километража Висококвалитетни Материјализдржува и се усогласува со спецификациите НА ОЕМ загарантирана фитнес замена на држачот со неуспешно лежиште веднаш ја враќа тивката и мазна работа на вентилаторот конструкцијата од легура со висока јачина издржува интензивна топлина на моторот и вибрации на сечилото на вентилаторот произведени во димензии НА ОЕ за соодветни дозволи и ремен на вентилаторот усогласувањевисококвалитетно Запечатено Лежиште Се Спротивставува На Навлегување Прашина И Вода24-Месец / неограничена гаранција за километража уро 1032001728 држач за лежиште на вентилаторот за ладење на моторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата