.

.

Bubba Oz Envy, Teal

Bubba Oz Envy, Teal

DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кој е подготвен да се опушти? Со изолираната двојна wallид од 48-унца од буба од ваша страна, ќе ги повикате палмите што нежно се нишаат во ветрето додека пиете од вашиот Тумблер. Изработено од пластика на Истман Тритан без БПА, Tumbler на зависта е влијанието-дамки и отпорни на мирис; На тој начин, ако претпочитате ладен пијалок вода во попладневните часови и малина моџито за време на среќен час, нема да имате никакви дамки или мириси откако ќе се исплакне вашиот гушар. Конструкцијата со двојни wallидови ја намалува кондензацијата од надворешната страна на вашиот Тумблер за да можете лесно да го држите, а пијалокот останува ладен со часови. Голтка од истурање, лесен чист капак со или без слама; Needе ви треба само едната рака за пиење, оставајќи ја другата бесплатна за примена на сончање или страници за прелистување на списание. Tumbler Bubba Envy е крајниот придружник за одмор. Bubba 48 Oz Envy, Teal : Изолацијата со двојна wallид ги задржува пијалоците постудени подолго и помага во намалувањето на потењето. Без BPA, Истман Тритан конструкција го прави ова влијание врз влијанието на дамката, дамки и мирис. Капакот докажан за истурање е погодно дизајниран за употреба со или без слама во зависност од вашиот пијалок. Рачката го олеснува држењето додека се користи на плажа, на работа, на плажа или на чекор. Вклучува 100 проценти силиконска слама од одделение за храна. Гаранција за живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата