.

.

&М Автоматски Менувач Прачка Одговара изберете: 2015-, - ФОРД Ф150

&М Автоматски Менувач Прачка Одговара изберете: 2015-, - ФОРД Ф150

DEN 431.20

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со 2010-2020 форд Ф-150 Камиони СО 6р80, 10Р80, 4Р70Е и 4Р75Е автоматски менувачи;Б Палка нерѓосувачки Челик и 6061-Т6 Алуминиумска Конструкција. Цврсто Извиткано И Врежано Капаче За Заклучување На Логото На B&M. Печат Пренос Течност Ниво Индикатор. Периодично Проверувајте Го Нивото На Транс Течност. Челик Плетенка Прачка/Течност Пополнете Цевка. Доживотна Ограничена Гаранција. Одговара Изберете : 2015-2016,2022 форд Ф150 2010 Форд Ф150 8 Цил 5.4 Л 2018-2021 ФОРД Ф150 6 Цил 3.5 Л 2013 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 2012 Форд Ф150 6 Цил 3.7 Л 2017 Форд Ф150 6 Цил 3.5 Л 2014 ФОРД f150 super cab 8 cyl 5 l 2011 ford F150 supercrew 8 Cyl 5 L И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата