.

.

- ПРО Гас Тело Заптивка Одговара изберете: 1998-ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ

- ПРО Гас Тело Заптивка Одговара изберете: 1998-ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 1998-2002 ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ 4 Цил 1,8 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата