.

.

Различни Уметници-Познати Спомени Од Старата Школа На Дру :ДАМИ ОД 90-ТИТЕ ГОДИНИ НА ИСТРАЖУВАЊЕ И РАЗВОЈ-ЦД

Различни Уметници-Познати Спомени Од Старата Школа На Дру :ДАМИ ОД 90-ТИТЕ ГОДИНИ НА ИСТРАЖУВАЊЕ И РАЗВОЈ-ЦД

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

2018 ослободување. Тие имаа многу класа, многу успешен музички став и честопати ја пренесуваа својата порака со многу сас. Овие сестри на душата од " 90-тите го погодија големото време во урбаната музичка арена,а нивниот придонес и денес одекнува. Од жлебови до балади и хип-хоп победи, тоа е 10-пакет со сите хитови. Различни Уметници-Познати Спомени Од Старата Школа На Дру : ДАМИ ОД 90-ТИТЕ ОД Р&Б-ЦД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата