.

.

Жив Доказ За Издувување Стајлинг И Завршна Обработка На Лак За Коса, Оз

Жив Доказ За Издувување Стајлинг И Завршна Обработка На Лак За Коса, Оз

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Спреј За Стилизирање И Завршна Обработка На Жив Доказ е совршен производ кој ќе помогне да се постигне тоа свежо надвор од салонот изгледа право во удобноста на вашиот дом, и во движење. Напојуван Од пробивната технологија За термичка брзина На Жив Доказ, овој производ ќе ја намали количината на работа со четки потребна при сушење со фен на косата. Вашата коса ќе остане сјајна, сјајна и полна со тело! Исто така, обезбедува заштита од топлина до 450 степени додека ја обликувате косата. Ова е најдобриот производ за оштетена коса. Овој спреј ќе ви го намали времето за стилизирање на половина! Жив Доказ Издувување Стил И Завршна Обработка Спреј За Унисекс 5 Мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата