.

.

Вати Повратен Проток Спречи Системот, Во. Фип, Олово Бесплатно

Вати Повратен Проток Спречи Системот, Во. Фип, Олово Бесплатно

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран За Заштита На Водоснабдувањето За Пиење Во Согласност Со Националните Водоводни Кодови За Вкрстени Врски Со Мала Опасност И Апликации Со Континуиран Притисок Може Да Се Инсталираат Хоризонтално Или Вертикално Тестови Од Типот На Топка Четврт-Вртење, Целосна Порта, Еластично Седиште, Затворање На Бронзениот Топчест Вентил Притисок На Снабдување До 175 Psi Температура На Водата 180 Вати Повратен Проток Спречување На Системот, 3/4 Во. Фип, Олово Слободен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата