.

.

Деца Скут Биро Послужавник Преносни Активност Маса

Деца Скут Биро Послужавник Преносни Активност Маса

DEN 911.36

Количината на стоката
Това е достапна

Детска Лента За Биро За Скут Преносна Маса За Активност Големина : 23 "W x 12" D x 8 " HPerfectly големина за употреба на долги патувања со автомобил, во кревет, дома, на каучот или во дворот ова биро за скут е направено со многу цврста пластика, погодна за деца одлични за домашни задачи или за употреба како појадок или послужавник за активност ви овозможува да работите поудобно вашите деца ќе почнат да сакаат да прават домашни задачи со оваа активност послужавник. Одлично е за домашна работа, пишување, читање, цртање, боење, играње закуски, користење лаптопи и многу повеќе! Бирото за скут е неверојатно удобна и пренослива станица за активности што им овозможува на децата да работат каде и да се! Детска Лента За Биро За Скут, Пренослива Маса За Активност, Розова.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата