.

.

На прв поглед 3-месечен Референтен Вертикален Ѕиден Календар

На прв поглед 3-месечен Референтен Вертикален Ѕиден Календар

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ѕид календар со современ дизајн обезбедува удобен, тримесечен поглед-сите на една страница. Опсегот на датуми опфаќа вкупно 14 месеци од декември до февруари. Вертикалната ориентација на минатите, сегашните и идните месеци е лесна за следење. Големите, лесни за читање броеви го прават овој календар особено одличен за повикување. Секој месец вклучува и празници и распоред од недела до сабота. Целосната подлога од иверица обезбедува издржливост. Календар карактеристики стилски бакарна жица врзување. Вградената јамка овозможува лесно закачување на ѕидот. Календарот е отпечатен на квалитетна, рециклирана хартија. На Прв Поглед Современ 3-Месечен Вертикален Ѕиден Календар 3 месеци на 1 страница. 14 месеци планирање од декември до февруари. Голем број за лесна идентификација. Цврста подлога од иверица за издржливост. Висат лесно со вградена жичана јамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата