.

.

Зема на миење на машината за перење Алоизија Алоизија, 5 '7' 6

Зема на миење на машината за перење Алоизија Алоизија, 5 '7' 6

DEN 974.72

Количината на стоката
Това е достапна

Нов додаток на вашата расадник или детска спална соба е само еден клик. Без разлика дали сакате да ги освежите моментите на играта или да додадете нов елемент за дизајн во вашата соба, Nu Loom го има токму она што ви треба. Меката, издржлива измислица на овие стилови е идеална за собирање и уживање со вашите најблиски. Вие и вашите деца и двајцата ќе дојдете да го обожавате овој милениче-пријателски и лесен за чистење килим доаѓа во асортиман на големини. Nuloom Aloisia Bunny Machine Surable Area reg. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 50% TPR, 50% полиестер. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, бања, расадник / детска соба. Вклучува не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата