.

.

Пионерската Жена Лизгање На Еспадрил Клин Сандали, Женски

Пионерската Жена Лизгање На Еспадрил Клин Сандали, Женски

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Канал сончев ден вибрации Со Лизгање На Пионерската Жена-На Еспадрил Сандали. Безвременски изглед, ажуриран со шарен цветен принт и лесен стил на лизгање, овие клинови сандали се прилично завршен допир на секоја облека. Ќе ви се допадне изгледот, удобното вклопување и разноврсноста на овие чевли што одат насекаде. Исклучиво на . Материјал : Вештачки горен; Вештачки надворешен ѓон. Грижа : место чиста. Висина На петицата 1 " платформа. Затворање на чевли : Се Лизга на. Ширина На Чевли : Средна. Карактеристики на удобност : Обложен чорап за целодневна удобност. Женски Лизгачки Клинови Еспадрил Сандали од Пионерската Жена. Новата линија на Облека На Пионерската Жена ги носи саканите цветови со потпис На Ри Драмонд и удобните стилови во забавни, стилски парчиња што прават да се чувствувате сигурни во секој амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата