.

.

Одеерби Обликувана Облека За Жени Боди За Контрола На Стомакот Плус Големина Корсети За Долна Облека За Долна Облека За Косплеј Фустан Биста Врвна Готска Underгена Д?

Одеерби Обликувана Облека За Жени Боди За Контрола На Стомакот Плус Големина Корсети За Долна Облека За Долна Облека За Косплеј

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Плус Големина Корсети За Жени Биста Долна Облека За Косплеј Фустан Биста Врвна Готска Облекаaturesгена Долна Облекакарактеристики : 1.Затворање на чипка.2.Долна облека од корсет е врзана на грб, челична коска за поддршка.3.Корсетот е дизајниран да создаде прекрасна фигура на песочен часовник за готска облека ноќно излегување.4.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.5.Ве молиме користете ја нашата табела со големини. Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Материјал : Plyester Style : Erogenous How за перење : Рачно миењешто добивате : 1pc Женска Долна Облека Намалена Облека За Жени Контрола На Стомакот Боди Плус Големина Корсети За Долна Облека За Долна Облека За Косплеј Фустан Bustier Врвот Готски Underгена Долна Облека Кафе. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-5857 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата