.

.

Велигденски Подлоги Отпорни На Топлина Чај Кафе Пијалок Шолја Подлошки за Трпезариска Маса Кујна Декорација Додатоци

Велигденски Подлоги Отпорни На Топлина Чај Кафе Пијалок Шолја Подлошки за Трпезариска Маса Кујна Декорација Додатоци

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификација : . Материјал : Лен. Големина : 30х45см. Боја : 6 опции. Карактеристики : . 1. Висококвалитетни материјали : изработени од лен, меки, отпорни на брчки и отпорни на топлина. Совршено заштитете ја вашата трпезариска маса од дамки од храна, гребнатини, прстени и оштетување од топлина. 2. Светла декорација на масата : шарените подлоги додаваат шарм на вашата маса. Многу е погоден за семејна секојдневна употреба, фестивали, приеми, забави итн. Дефинитивно ќе ги импресионира вашите гости и ќе создаде чувство на чудење. 3. Издржлив и модерен : ивицата го зајакнува работ за да спречи носење на подлогата. Живописната шема го додава шармот на подлогата и дува свеж ветер во вашиот ресторан, кој е многу погоден за внатрешна и надворешна употреба. 4. Лесно за чистење : машинско перење и суво рамно. 5. Рачно мерење, дозволена грешка 1-3см. Пакетот вклучува : . Плацемат*1. Забелешка : . 1. Рачно мерење, големината ќе има грешка од 0,5-2мм, ве молиме погледнете ја вистинската големина. 2. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Проверете ја количината и бојата пред да купите. Ве молиме Прочитајте Го Делот За Опис Пред Купување. Овие производи се популарни за деца тинејџери и возрасни. Уживајте во вашата совршена велигденска сезона!. Тоа е добар избор како подарок За Велигден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата