.

.

Складирање на шишиња со гас кафеав градиент ткаен sideан странична маса железна рамка 39.5*39.5* Н001

Складирање на шишиња со гас кафеав градиент ткаен sideан странична маса железна рамка 39.5*39.5* Н001

DEN 2719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Барате модерна странична маса за секојдневна употреба? Овде би сакал да ви го препорачам ова 40*40*57см Железна Рамка За Складирање На Шишиња Со Гас Sideан Странична Маса Кафеав Градиент. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и нетоксичен за секојдневна употреба. Оваа табела со едноставен дизајн и класична боја може да биде компатибилна со различни стилови на простории. можете да го поставите во вашата спална соба, дневна соба, гостинска соба, канцеларија, бања или на кое било друго место што го сакате. Тоа е деликатен дизајн со прекрасен изглед и му дава боја на вашиот живот. Всушност, тоа е добра декорација за разубавување на вашиот дом. За што сеуште се двоумите? Нарачај сега! Лесно за чистење. Може да се користи како странична маса или за складирање и прикажување на сите видови работи во вашиот простор за живеење. Добро измешајте со декори во модерен стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата