.

.

DesignART 'Геометриски ретро апстрактни минимални модели VIII' Современ панел за завеси од средниот век

DesignART 'Геометриски ретро апстрактни минимални модели VIII' Современ панел за завеси од средниот век

DEN 303.36

Количината на стоката
Това е достапна

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро геометриска апстрактна минимална шема VIII завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Redcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : црвена. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата