.

.

Време на одмор бавно треперливо треперливо лево -лесни светла топла бела лесна инсталација

Време на одмор бавно треперливо треперливо лево -лесни светла топла бела лесна инсталација

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Хо, хо, хо! Палучете ги салите и поздравете го најубавото време од годината во вашиот дом со време на празникот 200 бавно треперливи светла на Icicle. Користете ја оваа прекрасна низа светла за да го обележите вашиот дом како забавен и празничен простор каде што се тркалаат добрите времиња. Едноставно закачете ја белата жица на вашата елка, преку вашата камин мантил, над влезната врата или по горниот дел од вратата на гаражата за веднаш да го трансформирате просторот во царство на искра. Вие сте сигурни дека ќе бидете завист на соседите и пријателите. Плус, децата ќе имаат експлозија да одлучат каде да ја постават жицата долга 25 метри! Полека треперливиот топол дизајн на белиот мраз ќе придонесе за безвременски изглед што ќе биде незаборавен и ќе изгледа зачудувачки во вашата семејна фотографија. Класичниот стил убаво ќе координира со остатокот од вашиот празничен декор за празници, трансформирајќи го вашиот простор за живеење во волшебна зимска земја што ќе ги воодушеви вашите деца и сите специјални гости за празници. Време на одмор 200 LED светла на Icicle тотално го трансформираат изгледот на вашиот дом. Лесно ставете ги светлата на место од влезната врата, драпете околу вашата елка или по покривот. Бавно треперење на топлото бело светло дизајнирање на лесна светлина изгледа елегантно и безвременско. Дизајнот од 24 метри ви дава многу должина да експериментирате со (вкупно 25 стапки). LED конструкцијата ви овозможува да заштедите до 80% на трошоците за енергија. Помага да се направи сезоната на празници дополнителна посебна за деца, пријатели и семејство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата