.

.

И активната брзина на мажите и големите мажи, се намали во кошаркарската панталона, до големината xl

И активната брзина на мажите и големите мажи, се намали во кошаркарската панталона, до големината xl

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кошаркарскиот терен е секогаш отворен; дожд или сјај, топло или ладно. Панталоните со активна облека од руно од и 1 мажи ќе бидат таму за да ви помогнат да го преземете секој противник без разлика колку е студено излегува надвор. Удобните и топли џемпери од руно се совршени за да се фрлат за пикап игра со вашите пријатели или да легнат дома. Со две странични џебови, еластична лента за половината со затворање на влечење, нема да сакате да носите ништо друго. Подземниот џеб на колкот ви обезбедува дополнително складирање за вашите највредни работи како што се клучевите, паричникот и телефонот. Дизајнирани со вашата удобност во умот, овие панталони доаѓаат со прилагодливи нозе на пантолоните. Прилагодете се на вашата удобност со механизмот за цртање и заклучување. Направено од 100% полиестерско руно. . 3 џебови : 2 странични џебови, 1 патент колк џеб. . Прилагодливо влечење и еластична лента за половината. . Прилагодливи пантолони полки со цртеж и заклучување. . Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата