.

.

Сет за проширување на двојниот спинер за проширување на двојниот спинер со 3-парчиња

Сет за проширување на двојниот спинер за проширување на двојниот спинер со 3-парчиња

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Патувајте го светот со американскиот зелено патување Вајлор. Нејзината тешка, но сепак лесна, хардшел гарантира дека вашите работи се заштитени. Останете удобно со мазни спинери и ергономски рачки. Сè се спакува во простран оддел со уредни организатори. Тешко - трајно и лесен хард, ги штити вашите работи каде и да одите. Нежните - лесно се тркалаат на следната дестинација со (8 -тркала) двојни вртења. Пространа - Додадете до 20% повеќе простор со проширен патент. Организирано - спакувајте сè во уредни прегради со делители, ленти и џебови. Ергономско - Патување удобно со рачки за зафат на перница и телескопска, рачка за заклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата