.

.

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно отпечатоци „Пет Vix“ боја - црна, бела боја

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно отпечатоци „Пет Vix“ боја - црна, бела боја

DEN 639.68

Количината на стоката
Това е достапна

Пет Vix, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Тема на домот. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата