.

.

Melенска кожна кожна мазга од Мелроус

Melенска кожна кожна мазга од Мелроус

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Гледајте веднаш заедно во овие мазги од Мелроус со удобно еластично истегнување за лесен стил на он-и, и амортизирани табани, ова се пар мазги што ќе ги достигнете одново и одново. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : 1 “наредена пета. Затворање : Лизгање. Карактеристики на удобност : Пунични табани за целодневна удобност. Fausенски кожни кожни мазги од авенијата Мелроус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата