.

.

Атлетски дела машко руно 2 парчиња џемпери и панталони со кинчари, до големина 2xl

Атлетски дела машко руно 2 парчиња џемпери и панталони со кинчари, до големина 2xl

DEN 301.60

Количината на стоката
Това е достапна

Игра, сет, натпревар. Вашиот изглед од глава до пети е заклучен со овој дво-парчен сет од атлетски дела. Одликувајќи се со џемпер од руно и панталони за влечење, овој сет за мажи ве одржува удобно и покриено дома или кога ќе излезете. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. вклучува 1 џемпер и 1 пар панталони. Џемпер : екипаж; стил на пуловер; Долги ракави на Раглан. Панталони : 31 ”inseam; Повлечен стил; Затегната половината со цртеж; џебови. 58% памук/42% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка маичка и панталони за машко руно и панталони поставени од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата