.

.

Goodyear C Classic завиткан индустриски V-појас, 70 надвор од обемот

Goodyear C Classic завиткан индустриски V-појас, 70 надвор од обемот

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Goodyear Belts разви класични завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Статички отпорен. Отпорен на масло. Покривање со долг живот на триење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата