.

.

Екстремно движење на мажите и големите мажи директно се вклопуваат со фармерки со нозе

Екстремно движење на мажите и големите мажи директно се вклопуваат со фармерки со нозе

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење. Додадовме удобна лента за половината, тони џебови и издржлива конструкција за да се осигураме дека ова ќе биде неговиот омилен пар. Некогаш. Директно одговара. Поштенски мува со затворање на копчињата. Заштитена нога. Удобна лента за половината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата