.

.

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, кафеава, 1 4 ширина 48

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, кафеава, 1 4 ширина 48

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозорец. Сончевите нијанси ја блокираат топлината и сјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Елегантен и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% УВ заштита за да ви помогне да го спречите вашиот мебел и тротоарите. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични соларни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Колекцијата Horizons 10 има соларни ткаенини кои носат елегантен и софистициран изглед на вашите прозорци. Levolor Custom Horizons 10 Collection Collection безжична соларна сенка : Обичај направен за совршено вклопување. Блокира топлина, а не погледот. До 90% УВ заштита. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата