.

.

Дизни принцезата Тијана Стајлинг глава, 18-парчиња, се преправаме со игра, официјално лиценцирани деца играчки со векови, подароци и подароци

Дизни принцезата Тијана Стајлинг глава, 18-парчиња, се преправаме со игра, официјално лиценцирани деца играчки со векови, подароци

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се да дозволите креативноста да заблеска со главата за стилизирање на принцезата Тијана. Совршено со часови на преправање со игра, оваа 8-инчна глава за стилизирање доаѓа со прекрасна тијара и 16 дополнителни додатоци за да додаде гламур на убавата, црна кадрава коса на Тијана. Чешел коса во прекрасно до-дос и користете го заслепувачкиот цветен клип за да дадете смела изјава. Користете врски за коса за да создадете стилски изглед за ден. Додадете поп боја со розови и сини спирали на коса. Прилагодете 4 барети со 2 привлечност. За завршниот допир, додадете со пар обетки! Без разлика дали децата замислуваат дека се подготвуваат да присуствуваат на топката со принцезата Тијана или едноставно да измислат стилски обрасци на плетенка, косата на Тијана може да се изврши во регална работа, врзана во висока конска опашка, истрошена во брановидни кадрици и многу повеќе. Без оглед на стилот, играта на косата им помага на децата да развијат независност и самодоверба и ги подобруваат моторните вештини. Соберете ги сите четири глави за стилизирање на принцезата на Дизни : Ариел, Рапунзел, Моана и Тијана. Секој се продава одделно. За деца на возраст од 3 години и повеќе. Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок, или само затоа што, главата за стилизирање на принцезата Тијана прави прекрасно изненадување! Вклучува : 1 глава за стилизирање, 1 тијара, 1 чешел, 4 барети, 2 шарми, 3 спирали за коса, 1 пар обетки, 1 цветна клип и 3 еластични ленти за коса . стил Дискона принцеза : Дизни принцезата Тијана глава за стилизирање малку малку да остави малку Фризери чешел, пресврт и навивам косата на Тијана во прекрасен нов изглед. Нејзините кадрици можат да бидат подмладени со лесен сприц на вода и да се исцрпат во форма!. Инспирира имагинативна игра : Децата ќе сакаат да ја користат својата креативност и имагинација за да создадат зачудувачки до-до-до-до-до-до-до-дози, фенси плетенки, коњчиња и брановидни кадрици. Предучилишните установи ќе сакаат да се преправаат дека играат стилисти за коса . Носете и споделување : Измешајте и совпаѓаат со искриви додатоци за коса со главата за стилизирање на принцезата Тијана. Има толку многу гламур за споделување, вклучително и сјајна зелена тијара!. Повеќе принцези за повеќе забава : Соберете ги сите глави за стилизирање на принцезата на Дизни и имајте пријатели за забава со тематски салон! Ариел, Моана, Рапунзел и Тијана се продаваа одделно . Идеја за подароци за деца : Оваа играчка за принцеза Дизни прави прекрасен подарок за деца на возраст од 3 години и повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата