.

.

Арена Класична Силиконска Младинска Капа За Пливање Во Жолто-Црна Боја, Една Големина Одговара На Сите

Арена Класична Силиконска Младинска Капа За Пливање Во Жолто-Црна Боја, Една Големина Одговара На Сите

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пвц-Слободен рамен обликувани силиконски капа пливање од страна на арената. Помало вклопување од Класичните силиконски фитинг помали глави со мазно, меко удобно вклопување. Добро за секојдневна употреба и обука. Арена Класичен Силиконски Младински Капа За Пливање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата