.

.

Меѓународно задоволство без шеќер Француски крем за крем за кафе од ванила, брои

Меѓународно задоволство без шеќер Француски крем за крем за кафе од ванила, брои

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете го вашето утро десно со сладок прскање на француски вкус на ванила. Меѓународно задоволство од шеќер Француски крем за кафе од ванила ја претвора вашата шолја кафе во свет на фантастичен вкус. Овој сет е сон на overубител на кафе, со 24 кремари, парчиња со големина, совршени за чанта, оставата, чајната кујна или итни случаи на вкус - и не е потребно ладење! Овие кремари со една услуга се и глутен и без лактоза. Повеќе од триесет години, меѓународното задоволство го прави светот вкусно место, една шолја кафе истовремено. Нашите крема за кафе доаѓаат во над дваесет различни вкусни вкусови, вклучувајќи ги и сорти без маснотии и шеќер, и сега нудиме широк избор на замрзнати кафиња, исто така. Веруваме дека постои уметност да се поттикне совршената шолја кафе, и ние сакаме секоја голтка што ќе ја земете за да бидете ремек -дело на вкус. Добредојдовте во Creamer Nation. Меѓународно задоволство без шеќер француски крем за кафе од ванила, синглови, 24 брои : синглови за крем за кафе со шеќер. Француски вкус на ванила. Вклучени се 24 синглови. Одлично за канцеларии, ресторани и домови. Кошер. Глутен- и без лактоза.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата