.

.

Разгалена, 'рѓа-олеј студио боја внатрешна боја + буквар, финиш на јајце, галон

Разгалена, 'рѓа-олеј студио боја внатрешна боја + буквар, финиш на јајце, галон

DEN 391.68

Количината на стоката
Това е достапна

Разгалена, 'рѓа-олеум студио во боја Внатрешна боја + буквар, јајце-финиш, галон : ентериер во боја на' рѓа-олеј, напредна боја + буквар нуди курирана колекција на дизајнер, претходно мешани бои што ќе го направат секој простор зачудувачки. Боја ролни на мазна и обезбедува долготрајна издржливост, исклучителна покриеност и супериорна миење. Рачно изработената палета на бои доаѓа во три шеини : рамна, лушпа од јајце и полу-сјај. Бојата во студиото е совршена за сопствениците на домови кои бараат освежување на декор и добро функционираат во високи сообраќајни, семејни простори. Студио боја - совршен натпревар за да го воздигнете вашиот стил! Пред-мешаните бои се подготвени за употреба и инспирирани од дизајнерот за да обезбедат изглед на резолуција. Формула отпорна на мувла и мувла непречено се тркала на wallsидови и четки на трим додека нуди дополнителна заштита. Бојата е издржлива, високо се перат и обезбедува исклучителна покриеност; вистинскиот избор за места со висок сообраќај. Sheen Sheen Sheen нуди поголема заштита, полесно е чиста и е совршена за кујни, бањи, врати и трим. Суво на допир : 1 час. Совет за про : Сликањето на природна сончева светлина ќе ви помогне да фатите и да ги покриете сите нерамни закрпи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата