.

.

Колекција Риџкрест Црна Повеќенасочна Патека Со Четири Глави

Колекција Риџкрест Црна Повеќенасочна Патека Со Четири Глави

DEN 638.24

Количината на стоката
Това е достапна

Внесете изобилство на софистицирана разноврсна светлина во комерцијален или станбен амбиент со овој четкан никел со четири глави. Повеќенасочните глави на светилките обезбедуваат флексибилност на дизајнот и ги осветлуваат типично тешко достапните области. Тркалезната таванска плоча, тенката метална шипка и лесните основи се обложени во прекрасна црна завршница. Секоја глава на светилката има јасна матирана стаклена нијанса за мека, општа амбиентална светлина. Секоја глава на светилката има јасна матирана стаклена нијанса за мека, општа амбиентална светлина. Тркалезната таванска плоча, тенката метална шипка и лесните основи се обложени во прекрасна црна завршница. Повеќенасочните глави на светилките обезбедуваат флексибилност на дизајнот и ги осветлуваат типично тешко достапните области. Идеален за секоја дневна соба, ходник или фоаје. Совршен за преодни или модерни поставки. Мери ширина од 5 инчи за 7-1/8-инчна висина. Користи четири средни основни светилки кои се продаваат одделно (60w MAX-LED ИЛИ блескаво). Може да биде целосно затемнет со светилки што се затемнуваат. Вклучува инструкции за инсталација и хардвер за монтирање. Производите За Осветлување на напредокот се дизајнирани за исклучителен квалитет, сигурност и функционалност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата