.

.

Пиксар Лило и Стич Тро

Пиксар Лило и Стич Тро

DEN 383.20

Количината на стоката
Това е достапна

Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. Уживајте во омилениот освежувачки пијалок во стил! Овој официјално лиценциран пластичен мамблер со слама со слама е совршен за користење низ куќата, во канцеларијата, на забави и многу повеќе! Ова сребро стакло без матично стакло има до 11 унци течност и е дизајнирана со чиста пластика и печатен дизајн. Овој сребрен пластичен тамблер без измет со слама е совршен за ладни пијалоци. Овој сребрен пластичен тамблер без измет со слама е безбедна машина за миење садови. Вашето пребарување оваа сезона на празници конечно заврши со пластична пластична тупаница на Сребрен Бафало со слама. Совршен подарок за какво било приклучување, роденден или Божиќ, бел слон или таен Дедо Мраз. Сребрениот Бафало ви носи само врвен декор за квалитет и домаќинство што одговара на вашата личност како што треба. Уживајте во омилениот освежувачки пијалок Сребрен бивол е производител на трендови и дистрибутер на лиценциран домашен декор и домаќинства. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпознатите брендови на потрошувачи за да развиеме уникатни, креативни и производи што се одвиваат. Pixar Lilo и Stitch Tropical Model 11oz без пластична пластична плоча w/ капаче и слама.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата