.

.

Хибридни риболов шорцеви за изведба на мажи RealTree

Хибридни риболов шорцеви за изведба на мажи RealTree

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Хибридни риболов шорцеви за изведба на Realtree ќе направат одличен додаток на вашата омилена облека на отворено. Овие хибридни шорцеви имаат 4-насочна ткаенина за истегнување со облога за репелант на вода, 1 страна и 1 џеб за заден патент, и мал мами џеб од страната. Овие шорцеви не само што изгледаат одлично и се пријатни, тие исто така обезбедуваат заштита од 30+. Хибридни риболов шорцеви за изведба на Real Tree. Отфрлање на вода. 4-насочна ткаенина за истегнување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата